Спрятано УА

Бетонный завод (Черновцы, Боянивка)Бетонный завод (Черновцы, Боянивка)Бетонный завод (Черновцы, Боянивка)Бетонный завод (Черновцы, Боянивка)Бетонный завод (Черновцы, Боянивка)
Новини
Новая новость 06 лютого 2020

 фукуфкеукеуцкеуцке

Передноворічні заходи в ТРК Боянівка 04 грудня 2019

Ознайомтеся зі списком заходів і подій які відбуватимуться в нашому торгівельно-розважальному комплексі в грудні 2019 року.

Вакансії
[Бетонний завод] Інженер

ТОВ «БОЯНIВКА» 

буковинська будівельна компанія

Бетонний завод (Чернівці, Боянівка) ТВК №2 ТВК №1

 

Шановні гості!

Ми раді вітати Вас на сайті будівельної компанії ТОВ “Боянівка”. Щиро сподіваємося, що наше знайомство не обмежиться звичайною цікавістю, а переросте у взаємовигідне партнерство.

Адже фірма «Боянівка» це одна з провідних будівельних компаній західної України, яка виділяється високим рівнем виробництва та сучасними технологіями. Наші можливості зосереджені у сфері будівництва, виробництва та доставки бетону всіх марок, продажу будівельних матеріалів, металопрокату, оренді торговельних приміщень. Крім того, ми пропонуємо нашим клієнтам здійснення робіт з використанням спецтехніки а також оренду автовишок, кранів, бульдозерів, .


Індивідуальний підхід до кожного замовника, комфорт, ретельне дотримання будівельних технологій, використання якісних будівельних матеріалів та сучасної техніки – все це віддавна стало візитівкою ТОВ «Боянівка»

ТОВ “Боянівка” будівельна компанія з великою кількістю вдячних клієнтів та висококваліфікованими спеціалістами.

Ми завжди готові до співпраці та будемо раді стати вашими партнерами.

Ви завжди можете звертатися до наших спеціалістів за телефоном +38 (0372) 555 111,
тел.факс +38 (372) 585 560 або залишити заявку на нашому сайті.

Дякуємо за увагу до нашої компанії та нашого сайту.

З повагою,
генеральний директор
ТОВ «Боянівка

А. Г. Равлюк